O společnosti Intensun s.r.o.

Proč si vybrat naši firmu?

Naším hlavním cílem je poskytování profesionálních služeb a produktů v oblasti informačních technologií a internetového marketingu. Naše rady a náměty vychází z dlouholeté praxe a to nejen v rámci spolupráci s našimi klienty, ale i díky zkušenostem s vlastními projekty. Víme, které nástroje kdy použít, na co se zaměřit v počátku, co je důležité nepodceňovat a jak si plánovat rozvoj svého obchodu.

Nerozlišujeme malé a velké firmy, ani jednotlivce. Vždy nabízíme stejné postupy a služby, které vyjdou z prvotní analýzy potřeb. Nebojíme se výzev a nových technologií. Naopak i v rámci vlastních projektů postupně rozšiřujeme o nejnovější poznatky. Díky tomu máme novinky ověřené v praxi a následně tak můžeme nabídnout řešení na míru i vám, našim klientům.

Jak se neztratit ve světě internetu?

Propagace & komunikace

V rámci propagace vám navrhneme vhodný plán, který co nejvíce využije silných stránek vaší společnosti a dokáže vám pomoci v konkurenčním boji. Poradíme vám, jaké nástroje je možné použít pro propagaci - newslettery, ppc kampaně, promo články...

Úspěšný internetový projekt není jen o propagaci. Návštěvníky následně nesmíte zklamat nevhodnou formou komunikace či nedotatečným přístupem. Společně si ukážeme, kde je důležité být vidět, jak a kterými nástroji komunikovat s potenciálními zákazníky a jak reagovat na kladné i záporné recenze.

Kontaktujte nás