Jsme tu pro vás

Podpoříme vaše silné stránky

Prosadit se na Internetu není snadné. Prakticky každým dnem se objevují nové a nové projekty. My vám pomůžeme s tím, jak se odlišit od konkurence a čím si získat důvěru zákazníků. Ukažte své silné stránky, dejte svým návštěvníkům/zákazníkům důvod k tomu, aby si vybrali právě vaši firmu.

Společně si uděláme analýzu, abychom zjistili, co je vaší hlavní doménou a naopak, na čem je třeba zapracovat. Pomůžeme s přípravou obsahové stránky, propagací, ale i konzultacemi týkající se obchodu.

Jak se neztratit ve světě internetu?

Služba Marketing

Bez dobré propagace se v dnešní době neobejdete. Správně nastavené marketingové kampani však předchází celá řada důležitých kroků a analýz, na jejichž základě se vyhotoví strategie šitá na míru vašim potřebám. S tím pak souvisí jednotlivé kampaně v různých reklamních formátech.

Přivádíte na své stránky velké množství návštěv, ale bez patřičného efektu? Společně projdeme texty, grafické prvky, strukturu či navigaci webové prezentace/eshopu a navrhneme řešení, která pomohou se zvýšením konverzního poměru. Není důležité mít stránky, podstatné je, abyste věděli, proč je máte a tomu přizpůsobili obsah. Pomůžeme vám zacílit na vaši cílovou skupinu.

Kontaktujte nás

Internetový marketing
Obchodní poradenství

Služba Obchod

Obchodní činnosti má mnohá úskalí. Máme za sebou dlouholeté zkušenosti nejen s internetovými projekty, ale i s obchodováním jako takovým. Díky vlastním projektům jsme si již vyzkoušeli nejen komunikaci se zákazníky, ale i s obchodními partnery, ať už dodavateli, či odběrateli.

Komunikace je důležitá. Pokud se svým zákazníkům a partnerům dostatečně věnujete, jste na dobré cestě. Poradíme vám, jaké nástroje zvolit, jaké činnosti měřit a jak je vyhodnocovat, abyste mohli nastavit obchodní strategii pro další období.

Řešíme i vlastní expedice či dovoz ze zahraničí skrze spediční společnosti. Máte v tomto směru problémy? I zde rádi pomůžeme. Z praxe máme ověřeno více spedičních společností, vybereme pro vás tu nejvhodnější.

Kontaktujte nás

Služba Webové nástroje

Bez nich se v dnešní době obejde málokdo. Jde jednak o nástroje, s jejichž pomocí můžete vytvořit úspěšnou webovou prezentaci či spolehlivý a přehledný eshop. Jsou to ale i nástroje, které slouží pro analytické účely, pro interní komunikaci, komunikaci se zákazníky, vedení skladového hospodářství, účetnictví a mnohé další.

Webové nástroje a nejen ty jsou důležité a dokáží vám ušetřit čas i peníze. Vyhodnocujte si své krátkodobé cíle, abyste mohli dosáhnout těch dlouhodobých a včas odhalit možné odchylky od prvotních plánů. Zaměřte se na produkty a služby, které jsou pro vás reálně podstatné. Často si můžete myslet, že některý produkt je pro vás TOP, ale statistické údaje tento názor mohou vyvrátit, například kvůli drahé dopravě, vratkám...

Pojďte s námi do světa internetového obchodování, jsme připraveni vám pomoci růst.

Kontaktujte nás

Webové nástroje