Ukázky realizovaných projektů

Úspěšné internetové projekty

Jako každý, tak i naše firma začínala od začátku. Víme, jaké to je, jakých chyb se vyvarovat. Využijte našich zkušeností, které jsme získali a stále získáváme provozováním vlastních projektů. Zpočátku bylo naší náplní zejména zviditelnění eshopů či webových prezentací. Postupem času jsme tyto služby rozšiřovali a aplikovali je i na vlastní projekty. V současnosti se zabýváme kompletní činností pro správu internetových obchodů, komunikaci se zákazníky, skladovým hospodářstvím či dovozem zboží ze zahradničí.

Stejně jako je každý rodič hrdý na své děti, tak i my jsme hrdí na naše "potomky". Proto vám zde rádi představíme naše úspěšné webové projekty, mezi kterými nalezenete internetový obchod s nábytkem a interiérovými doplňky, či specializovanou webovou prezentaci na propagaci nano technologií a produktů vlastní řady NanoWay+.

Jak se neztratit ve světě internetu?

Eshop Dreveny-zahradni-nabytek.eu

Dreveny-zahradni-nabytek.eu je internetový obchod nejen se zahradním nábytkem, ale i dalším sortimentem, kterým obohatíte váš exteriér i interiér. Od spuštění v roce 2010 se sortiment rozšířil na nábytek z různých materiálů, potřeby pro zahradu, grilování a nejnověji i o nano přípravky, které chrání různé typy povrchů (textil, dřevo, minerální povrchy, umělý ratan...). Neustále se pracuje na rozšiřování sortimentu tak, aby naši zákazníci vždy našli, co potřebují.

U eshopu se staráme nejen o propagaci (PPC, zbožové vyhledávače, Facebook...), ale i o kompletní chod od objednávek zboží od dodavatelů, přes skladování, až po expedici ke konečnému příjemci včetně fakturace.

Přejít na eshop

Dreveny-zahradni-nabytek.eu
Nanosolutions.cz

Projekt Nanosolutions.cz

Jdeme s dobou, proto do našeho portfolia patří i moderní přípravky na bázi nanotechnologie, které jsou nabízeny pod značkou NanoWay+. Přesvědčte se sami. Nano přípravky, které ochrání různé typy povrchů a nejen to. Nabízíme i služby typu ekologické čištění fasád, protiskluzová ochrana atp.

Přípravky jsou vyráběny v České republice ve spolupráci s českou univerzitou. Jsou úspěšně aplikovány nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. NanoWay+ je řada, kterou oceníte v domácnosti pro péči a údržbu vašeho vybavení z různých materiálů - dřevo, textil, mineral, umělý ratan atp.

Přejít na web

Eshop Babatum.cz

Nejnovější projekt v našem portfoliu, který navazuje na úspěšný model eshopu Dreveny-zahradni-nabytek.eu. Projekty se liší zejména nabídkou. V novém eshopu Babatum.cz cílíme zejména na domácnosti, které poptávají moderní designové doplňky do interiérů. Ať už je to dětský pokoj, obývací pokoj, ložnice, nebo kuchyň, určitě si vyberete.

Zboží je dováženo z Francie. U jednotlivých doplňků je tak vidět francouzský styl, který je elegantní a dokáže dodat prostoru unikátní atmosféru.

Přejít na eshop

Babatum.cz